top of page

Üretimde süreklilik

enerji de tutumla olur

Hizmetler

ip-sistem.jpg

IP Interkom Sistemi

İşyeri, apartman ve villalarda kullanılan dahili bir iletişim kanalıdır. Görüntülü ve anlık iletişim sağladığı için şüpheli durumlarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılır. İhtiyaçlara yönelik ürünler ile çok yönlü kullanım opsiyonları sağlanmaktadır. Fonsiyonel ve modüler bir yapıya sahip olmasından dolayı bireysel ve çoklu kullanım için uygundur. En önemli avantajlarından birisi alarm ve güvenlik erişimidir.

cctv-sistem.jpg

IP CCTV Güvenlik Sistemi

Uzun süreli güvenlik ihtiyaçlarınız doğrultusunda size çözümler sunabilen bir sistemdir. Görüntüleme, kaydedebilme, kameraları yönetme gibi işlemler için kayıt cihazı; kameraların kontrolünü sağlayabilmeniz için kontrol klavyesi bulunmaktadır. Sistemde bulunan kayıt cihazı sayesinde eviniz ya da işyerinizde olmadığınızda da mobil denetim uygulaması ile kolay erişim sağlayabilirsiniz. 7/24 izleme bu sistem ile sağlanabilmektedir. 

yangin-sistemi.jpg

Yangın Algılama ve İhbar Sistemi

Her türlü yapı, işletme, bina ve tesislerde meydana gelebilecek herhangi bir yangın durumunu daha başlangıç aşamasında tespit etmek ve orada yaşayanları bu yangından haberdar etmek, yangından kaynaklı olası bir can ya da mal kaybının önüne geçmeye yönelik bir sistemdir. Adresli sistem ve konvansiyonel sistem olarak çalışılmaktadır. Adresli sistemlerde yangının çıktığı yer noktasal olarak, konvansiyonel sistemlerde ise yangının çıktığı yer bölgesel olarak tespit edilebilmektedir. 

knx-smart.jpg

KNX Akıllı Ev Otomasyonu

Yaşam alanlarınızda konforu ve enerji verimliliğini en üst düzeye taşımayı sağlayan sistemdir. KNX; ev, bina ve ya işletmelerin aydınlatma, perde/panjur sistemlerini, ısıtma-soğutma sistemlerinin, güvenlik sistemleri ve diğer bütün sistemlerin kontrolü için bir dünya standardıdır ve bir bina otomasyon kontrol sistemidir. Sıraladığımız bütün bu işlemlerin otomatik olarak bir sistemden yapılmasını sağlar.

anons-sistemi.jpg

Acil Anons ve Seslendirme Sistemi

İnsanların herhangi bir acil durum halinde ortamdan güvenli bir şekilde tahliye edilmesi; normal durumlarda ise anons ve müzik yayını yapmak için kullanılan sistemdir. Sistemin kurulacağı yerin büyüklüğüne göre alan sayısı ile sistemin yapısı belirlenmekte ve daha sonrasında bu veriler doğrultusunda sistem çalıştırılmaktadır.

headend-sistemi.jpg

Headend Sistemi

SMATV sistemlerinin TV yayınlarının alınıp düzenlendiği ana merkezdir. Bu yayınlar uydudan, kablodan, yerel vericilerden ve çeşitli kaynaklardan alınan yayınlardır.

hemsire-cagri.jpg

Acil Durum Hemşire Çağrı Sistemi

Hemşire çağrı sistemi; hemşire ile hasta arasındaki iletişimin etkin ve kolaylıkla yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir. Bu sistem yatak başı ünitesi, WC çağrı ünitesi, el seti ve kapı üstü koridor lambasından meydana gelmektedir. 

telefon-santral.jpg

Telefon Santral Sistemi

Telefon santrali genel olarak bir çok telefonun bir merkeze bağlı olarak aralarında iletişim sürekliliğini sağlamak amacıyla geliştirilmiş olup, gelen ve giden aramaları otomatik olarak yönlendiren telekomünikasyon sistemine verilen isimdir.

hirsiz-alarm.jpg

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi; siz uzaktayken ev, ofis, depo (korumak istediğiniz herhangi bir yer) vb. yerleri ve bu yerlerde bulunan değerli eşyalarınızı hırsızlara karşı korumak için tasarlanan sistemdir. Hırsız alarm sistemleri; yapıları ve yapıların çevresini, kapı ve pencere gibi giriş noktalarını güvence altına alarak korumaktadır. Hırsız alarm sistemleri, olağan dışı bir durum tespit ettiği anda alarm verir.

personel-takip.jpg

Personel Devam Takip Sistemi

Çalışanların iş giriş ve çıkış zamanlarını detaylı olarak kaydeden ve raporlayan akıllı bir otomasyon sistemidir. Personelin çalışma saatleri, yemek molaları, fazla mesai ve tatillere göre bordrosunun hazırlanmasına katkı sağlamaktadır.

aydinlatma-sistemi.jpg

Aydınlatma Sistemleri

Yapma ışık kaynaklarından üretilen ışığın, görsel konfor gereksinmelerini karşılamak üzere, kullanıcının isteği doğrultusunda tasarlanan sistemdir.

KNX
interkom
fire
cctv
Acil Anons
headend
nurse
santral
hirsiz alarm
personel
lighting
bottom of page